Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa
tel. 22 46 31 000
e-mail: kontakt@frse.org.pl


ZESPÓŁ PROGRAMU OPERACYJNEGO WIEDZA EDUKACJA ROZWÓJ (PO WER)

Liliana Budkowska - Zastępca dyrektora w Pionie Programów Zewnętrznych
tel. 22 46 31 424,

Zespół Merytoryczny Projektów Edukacji Szkolnej (SE)

Agnieszka Wielgomas - Koordynator Zespołu
tel. 22 46 31 215, agnieszka.wielgomas@frse.org.pl

Lucjan Chilmon
tel. 22 46 31 666, lchilmon@frse.org.pl

Beata Kostrzewska
tel. 22 46 31 662, bkostrzewska@frse.org.pl

Beata Likos-Grzesiak
tel. 22 46 31 312, blgrzesiak@frse.org.pl

Paulina Misiak
tel. 22 46 31 665, pmisiak@frse.org.pl

Justyna Głusiec
tel. 22 46 31 661, 

Łukasz Cherek
tel. 22 46 31 445, lcherek@frse.org.pl


Zespół merytoryczny Projektów Szkolnictwa Zawodowego (VET)

Emilia Halemba - Koordynator Zespołu
tel. 22 46 31 671; ehalemba@frse.org.pl

Joanna Bazylak
tel. 22 46 31 304, jbazylak@frse.org.pl

Arkadiusz Chabiera
tel. 22 46 31 677, achabiera@frse.org.pl

Agata Kłopotowska
tel. 22 46 31 673, aklopotowska@frse.org.pl 

Katarzyna Łukasiak
tel. 22 46 31 674, klukasiak@frse.org.pl

Patrycja Makowska
tel. 22 46 31 675, pmakowska@frse.org.pl

Katarzyna Płoskiewicz
tel. 22 46 31 446, kploskiewicz@frse.org.pl

Patrycja Szczypska
tel. 22 46 31 691, pszczypska@frse.org.pl

Dagmara Wieczorkowska
tel. 22 46 31 672, dwieczorkowska@frse.org.pl

Mateusz Winek
tel. 22 46 31 676, mwinek@frse.org.pl

Dominika Żółcik
tel. 22 46 31 299, dzolcik@frse.org.pl


ZESPÓŁ MERYTORYCZNY PROJEKTU
"Zagraniczna mobilność studentów niepełnosprawnych
oraz znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej"

Emilia Halemba - Koordynator Zespołu
tel. 22 46 31 671; ehalemba@frse.org.pl

Anna Dębska
tel. 22 46 31 288, adebska@frse.org.pl

Ada Ladzik
tel. 22 46 31 664, aladzik@frse.org.pl


ROZLICZENIA FINANSOWE PROJEKTÓW MOBILNOŚCIOWYCH

Adam Wierzchowski
tel. 22 46 31 149, awierzchowski@frse.org.pl

Małgorzata Lipska
tel. 22 46 31 143, mlipska@frse.org.pl

Katarzyna Baranowska
tel. 22 46 31 132, kbaranowska@frse.org.pl