Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Kontakt:


Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
ul. Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa


Zespół Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER) -  Projekty szkolnictwa zawodowego

Koordynator Emilia Halemba
tel. 22 46 31 671; ehalemba@frse.org.pl

Agata Kłopotowska
tel. 22 463 16 73; aklopotowska@frse.org.pl

Patrycja Makowska
tel. 22 463 16 75; pmakowska@frse.org.pl

Patrycja Szczypska
tel. 22 463 16 91; pszczypska@frse.org.pl

Katarzyna Łukasiak
tel. 22 463 16 74; klukasiak@frse.org.pl

Dagmara Wieczorkowska
tel. 22 463 16 72; dwieczorkowska@frse.org.pl  


ROZLICZENIA FINANSOWE PROJEKTÓW MOBILNOŚCIOWYCH

Małgorzata Lipska
tel. 22 463 11 43; mlipska@frse.org.pl

Adam Wierzchowski
tel. 22 463 11 49; awierzchowski@frse.org.pl

Katarzyna Baranowska
tel. 22 46 31 132;