Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

UWAGA: Zmiany w systemie uwierzytelniania ECAS

Informujemy, że serwis uwierzytelniania użytkowników systemów informatycznych Komisji Europejskiej o nazwie ECAS (European Commission Authentication Service) w dniu 6 października 2016 r.  zmieni nazwę na EU login. W nowym serwisie zmianie ulegnie układ informacji, a produkt będzie przyjaźniejszy w użytkowaniu.

Dane rejestracyjne dotychczasowych użytkowników zostaną zachowane w systemie. Najbardziej istotną zmianą jest to, że użytkownicy przy logowaniu będą posługiwać się adresem e-mail, a nie nazwą użytkownika. Z tego powodu, zalecamy sprawdzenie i zapamiętanie adresu e-mail, który jest przypisany do konta. Nie będzie również konieczny wybór opcji  „External/ Zewnętrzny”.

MOBILITY TOOL+

System Mobility Tool+ służy do zarządzania projektami edukacyjnymi dofinansowanymi ze środków programu Erasmus+ oraz Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rowój.

W systemie MT+ rejestrowane są mobilności, uczestnicy projektu składają raporty indywidualne (Wzór raportu uczestnika projektu) oraz instytucje realizujące projekt składają raport końcowy z realizacji całego projektu.

W celu prawidłowego korzystania z systemu zachęcamy do zapoznania się z PRZEWODNIKIEM użytkownika oraz z INSTRUKCJĄ MT+  opracowaną przez zespół FRSE. 

Więcej informacji na temat systemu MT+, w tym ilustrowany przewodnik użytkownika i filmy instruktażowe znajdą Państwo na stronie http://erasmusplus.org.pl/raportowanie/

Aby uzyskać dostęp do swojego projektu w systemie, należy:

W przypadku wątpliwości zachęcamy do konsultacji z pracownikami zespołu.